O sprawie już wcześniej informowaliśmy (link do artykułu)– w piątek, 24 października 2025 r., policjanci z Posterunku Policji w Dywitach przyjęli zgłoszenie dotyczące podejrzenia znęcania się nad zwierzętami. Z relacji właścicielki psa wynika, że podczas spaceru w miejscowości Kieźliny jej pies zjadł kawałki mięsa, w których znajdowały się gwoździe.
Przeglądasz: kiezliny
Kieźliny, gm. Dywity. Mieszkańcy tej spokojnej okolicy są wstrząśnięci po dramatycznym incydencie, do którego doszło w ostatnich dniach. Do gabinetu weterynaryjnego Konciccy z Wadąga trafił pies, który podczas spaceru połknął kawałek mięsa wypełnionego gwoździami.