W czwartek (30.03 ) doszło do tragicznego wypadku na placu budowy ekociepłowni w Olsztynie. Jedna z maszyn przygniotła mężczyznę.
Po godz. 12. na placu budowy ekociepłowni przy ul. Bublewicza w Olsztynie doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna w wieku ok. 40 lat został przygnieciony przez ładowarkę teleskopową.
Na miejscu wypadku pracowali strażacy i ratownicy medyczni. Niestety mężczyzny nie udało się uratować.
Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że 26-letni operator maszyny był trzeźwy.
Trwa wyjaśnianie przyczyn wypadku.
