W poniedziałek (15.07) w godzinach popołudmiowych doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów na DK51 tuż za Dywitami w kierunku Spręcowa.
Droga w tym miejscu była zablokowana, W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane i zostały przetransportowane do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca opla z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z kierowcą fiata.
Aktualizacja: 16:25
Droga w tym miejscu została odblokowana i panuje tam obecnie.ruch wahadłowy.
